KATEGORIE PRODUCENCI WSPÓŁPRACA OFERTA SPRZEDAŻ HURTOWA KONTAKT
Pilar > Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

 

Administratorem danych osobowych jest Wojciech Pilarczyk prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „PILAR” Wojciech Pilarczyk, ul. Zimowa 4, 63-200 Jarocin. Administrator dokłada szczególnej staranności w celu ochrony interesów osób, których dane dotyczą, a w szczególności zapewnia, że zbierane przez niego dane są przetwarzane zgodnie z prawem; zbierane dla oznaczonych, zgodnych z prawem celów i niepoddawane dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami; merytorycznie poprawne i adekwatne w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane oraz przechowywane w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania.

 

1. Podanie danych osobowych przez KUPUJĄCEGO jest dobrowolne, aczkolwiek brak udzielenia przez KUPUJĄCEGO zgody na przetwarzanie danych osobowych może skutkować niemożnością świadczenia przez SPRZEDAWCĘ usług drogą elektroniczną oraz korzystanie ze SERWISU WWW.

 

2. KUPUJĄCY wyraża zgodę na przetwarzanie przez SPRZEDAWCĘ danych osobowych podanych przez niego w toku rejestracji w SERWISIE WWW oraz w trakcie korzystania ze SERWISU WWW, a w szczególności w czasie dokonywania zakupów w SERWISIE WWW.

 

3. SPRZEDAWCA przetwarza dane osobowe KUPUJĄCEGO w celu świadczenia usług drogą elektroniczną, zawierania umów z KUPUJĄCYM i wykonywania umów Sprzedaży towarów zakupionych w SERWISIE WWW, w tym również w zakresie niezbędnym do jego doręczenia, a jeżeli KUPUJĄCY wyraża zgodę również w celach marketingowych.

 

4. KUPUJĄCY ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania i poprawiania w każdym czasie, jak również czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia

 

5. Akceptując REGULAMIN, KUPUJĄCY wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w sposób powyżej wskazany, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

 

6. W przypadku powzięcia przez Administratora danych osobowych wątpliwości, co do zgodności z prawdą bądź aktualności podanych przez KUPUJĄCEGO danych w formularzu rejestracyjnym, uzyskuje on uprawnienie do podjęcia następujących czynności:

 

a.wezwania KUPUJĄCEGO do niezwłocznego usunięcia nieprawdziwych danych bądź aktualizacji podanych przez KUPUJĄCEGO danych osobowych, pod rygorem zablokowania Konta Użytkownika lub odstąpienia z winy KUPUJĄCEGO od zawartej umowy sprzedaży,

 

b. natychmiastowego zablokowania KONTA UŻYTKOWNIKA do czasu wyjaśnienia sprawy,

 

c. odmowy zawarcia umowy sprzedaży.

 

 

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.
Otrzymasz informacje o najlepszych ofertach w naszym sklepie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.